Kariera

2020-10-07

KIEROWNIK ZMIANY

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• realizacja planu produkcji;
• organizowanie produkcji i nadzór nad pracą podległych pracowników;
• odpowiedzialność za organizację pracy;
• dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego;
• współpraca z pozostałymi zmianami oraz działami firmy w celu realizacji założonych celów;
• nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości wyrobów;
• przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń.

Wymagania:
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji z branży spożywczej;
• mile widziani absolwenci kierunków wyższych (technologia żywienia, zarządzanie);
• wykształcenie minimum średnie;
• zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
• bardzo dobra organizacja pracy;
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji. W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

CV prosimy wysyłać drogą mailową na adres administracja@flis.pl

Wstecz